Profil

O - CONSULT s.r.o. je auditorská, daňová, účetní a poradenská kancelář, jejíž působnost je zaměřena především na region Libereckého kraje a okolních krajů, zejména Královéhradeckého, Středočeského a Ústeckého. Klienty jsou však i firmy z ostatních částí republiky včetně Moravy.

Společnost O - CONSULT s.r.o. byla založena jediným společníkem začátkem roku 1992 a poskytuje kromě auditorské činnosti služby daňového, ekonomického, účetního a organizačního poradenství. Základní jmění společnosti je 600 tis. Kč.

 

O - CONSULT s.r.o. získal již v roce 1992 licenci Komory auditorů a tím se řadí v okruhu ekonomicko-poradenských společností mezi nejdéle fungující.

Specialisté týmu firmy O – CONSULT s.r.o. mají již více než patnáctileté zkušenosti ve svých odborných oblastech. Jsou připraveni analyzovat problematické oblasti v klientské společnosti, zpracovat návrhy řešení, pomoci s jejich implementací, sledovat proces jejich "vrůstání" do klientských systémů, to vše doplněno o možnost průběžného daňového poradenství a provedení kontroly účetní závěrky či auditu.

Některé specializované služby zajišťujeme externími spolupracovníky, v oboru oceňování a právní služby.

Společnost O - CONSULT s.r.o. u prováděných odborných činností garantuje vysokou profesionální úroveň. Základním pravidlem je solidnost, odpovědnost, důslednost, diskrétnost a profesionalita.

 

Cílem auditorské, daňové, účetní a poradenské firmy O - CONSULT s.r.o. je pomáhat klientům uspět. Naše společnost v roce 2008 již potřetí za sebou obhájila certifikát pro řízení managementu jakosti podle norem ISO 9000:2001, a to pro oblast poskytování auditorských služeb při ověřování účetních závěrek a přezkoumání hospodaření. Pro každý rok si stanoví nové cíle jakosti, jejichž cílem je neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb a rozšiřování okruhu poskytovaných služeb.

 

V roce 2017 působí ve společnosti jako auditoři s oprávněním Komory auditorů ČR pro auditory - fyzické osoby:

  • Ing. Jiří OEHL
  • Ing. Jana HOČKOVÁ
  • Ing. Andrea VÁCLAVÍKOVÁ

 

Kromě toho jsou Ing. Jiří OEHL  a Bc. Martina SALACKÁ a Ing. Andrea WINTEROVÁ daňovými poradci zapsanými u Komory daňových poradců ČR. Ing. Jiří OEHL a Ing. Jana HOČKOVÁ jsou držitelé certifikátu "Bilanční účetní" udělovaný Institutem Svazu účetních.

V roce 2016 jsme přijali do našich řad tři budoucí potencionální auditory či daňové poradce, kteří se zpracovávají a učí, aby byli co nejdříve aktivními našimi pracovníky.


 

 
Ing. Jiří OEHL

jediný společník obchodní společnosti O - CONSULT s.r.o. získal oprávnění k auditorské činnosti v lednu 1990

a je držitelem dekretu s číslem 250.

Je absolventem Vysoké školy ekonomické, fakulty řízení, a vystudoval obor ekonomické informace a kontrola.

Pracoval v ekonomických funkcích, naposledy ve funkci ekonomického ředitele větší obchodní společnosti.

Od roku 1990 pracuje jako auditor a plně se věnuje této činnosti ve své společnosti od r. 1993. V roce 1997 získal od Komory daňových poradců ČR oprávnění daňového poradce po úspěšném složení zkoušek. Kromě řízení společnosti a provádění auditorské činnosti se zaměřuje na problémy v účetnictví. V posledních letech je jeho přednostní zaměření na provádění přezkoumání hospodaření obcí a příspěvkových organizací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
a lot of works out take too much time to end up being area very comfortable about richardmillereplica rolex. https://www.patekphilippe.to/ made with sturdy materials and crafted by watch-making experts are provided. perfectwatches.is online. youngsexdoll.com raises the pure essentials of watchmaking to the level of art. highest quality and absolutely reallydiamond.