Profil

O - CONSULT s.r.o. je auditorská, daňová, účetní a poradenská kancelář, jejíž působnost je zaměřena především na region Libereckého kraje a okolních krajů, zejména Královéhradeckého, Středočeského a Ústeckého. Klienty jsou však i firmy z ostatních částí republiky včetně Moravy.

Společnost O - CONSULT s.r.o. byla založena jediným společníkem začátkem roku 1992 a poskytuje kromě auditorské činnosti služby daňového, ekonomického, účetního a organizačního poradenství. Základní jmění společnosti je 600 tis. Kč.

 

O - CONSULT s.r.o. získal již v roce 1992 licenci Komory auditorů a tím se řadí v okruhu ekonomicko-poradenských společností mezi nejdéle fungující.

Specialisté týmu firmy O – CONSULT s.r.o. mají již více než patnáctileté zkušenosti ve svých odborných oblastech. Jsou připraveni analyzovat problematické oblasti v klientské společnosti, zpracovat návrhy řešení, pomoci s jejich implementací, sledovat proces jejich "vrůstání" do klientských systémů, to vše doplněno o možnost průběžného daňového poradenství a provedení kontroly účetní závěrky či auditu.

Některé specializované služby zajišťujeme externími spolupracovníky, v oboru oceňování a právní služby.

Společnost O - CONSULT s.r.o. u prováděných odborných činností garantuje vysokou profesionální úroveň. Základním pravidlem je solidnost, odpovědnost, důslednost, diskrétnost a profesionalita.

 

Cílem auditorské, daňové, účetní a poradenské firmy O - CONSULT s.r.o. je pomáhat klientům uspět. Naše společnost v roce 2008 již potřetí za sebou obhájila certifikát pro řízení managementu jakosti podle norem ISO 9000:2001, a to pro oblast poskytování auditorských služeb při ověřování účetních závěrek a přezkoumání hospodaření. Pro každý rok si stanoví nové cíle jakosti, jejichž cílem je neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb a rozšiřování okruhu poskytovaných služeb.

 

V roce 2017 působí ve společnosti jako auditoři s oprávněním Komory auditorů ČR pro auditory - fyzické osoby:

  • Ing. Jiří OEHL
  • Ing. Jana HOČKOVÁ
  • Ing. Andrea VÁCLAVÍKOVÁ

 

Kromě toho jsou Ing. Jiří OEHL  a Bc. Martina SALACKÁ a Ing. Andrea WINTEROVÁ daňovými poradci zapsanými u Komory daňových poradců ČR. Ing. Jiří OEHL a Ing. Jana HOČKOVÁ jsou držitelé certifikátu "Bilanční účetní" udělovaný Institutem Svazu účetních.

V roce 2016 jsme přijali do našich řad tři budoucí potencionální auditory či daňové poradce, kteří se zpracovávají a učí, aby byli co nejdříve aktivními našimi pracovníky.


 

 
Ing. Jiří OEHL

jediný společník obchodní společnosti O - CONSULT s.r.o. získal oprávnění k auditorské činnosti v lednu 1990

a je držitelem dekretu s číslem 250.

Je absolventem Vysoké školy ekonomické, fakulty řízení, a vystudoval obor ekonomické informace a kontrola.

Pracoval v ekonomických funkcích, naposledy ve funkci ekonomického ředitele větší obchodní společnosti.

Od roku 1990 pracuje jako auditor a plně se věnuje této činnosti ve své společnosti od r. 1993. V roce 1997 získal od Komory daňových poradců ČR oprávnění daňového poradce po úspěšném složení zkoušek. Kromě řízení společnosti a provádění auditorské činnosti se zaměřuje na problémy v účetnictví. V posledních letech je jeho přednostní zaměření na provádění přezkoumání hospodaření obcí a příspěvkových organizací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
swiss http://www.fendireplica.re complicated develop disturbed everybody.vs rolex yacht master 116695 rolex calibre 2836 2813 mens automatic for sale in the pursuit of the ultimate elegance at the same time the perfect fusion of ingenuity unique bold design.