O nás

Majitel společnosti

Společnost O - CONSULT s. r. o. je vedena jako auditor - právnická osoba s osvědčením č. 038 zapsaná v seznamu Komory auditorů ČR.

Kromě toho, že je kladen větší důraz na nezávislost auditora, jsou také upraveny větší pravomoci pro kontrolu poskytovatelů auditorských služeb. Nemá význam zde popisovat procesy a náležitosti podle Mezinárodních auditorských standardů, to pozná každý z klientů v průběhu auditu. Základem pro práci auditora je především stanovení rizik jednotlivé zakázky a odhalení případných podvodů, kterých by se mohla prověřovaná účetní jednotka dopustit. To je také mj. důsledek před již několika lety zjištěných nepravostí v USA, kde kontrolní mechanismy včetně auditorů zklamaly.

Naše společnost veškeré své služby poskytuje na základě uzavřené smlouvy, jejíž součástí je i přiznání se k odpovědnosti za případnou škodu způsobenou klientovi a stanovení výše náhrady za takovou škodu. Smlouva má jednoznačně stanovené podmínky provedení naší služby a konečnou výši ceny za provedené služby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.